TRENDY 2017 W URZĄDZANIU ŁAZIENEK

W 2017 roku motywem przewodnim w naszych łazienkach będą elementy związane z naturą. Modne będą meble czy podłoga wykonane z drewna, kamienia, metalu czy betonu. Wśród kolorów natomiast dominować będą odcienie beżu, zieleni, szarości i grafitu.

Drewno

W nadchodzącym sezonie drewniane akcenty w łazience to podstawa. Nie musimy jednak inwestować w drewniane meble i podłogi. Wystarczy, że wybierzemy płytki, które swoją strukturą będą przypominały drewno lub panele podłogowe. Można wykorzystać także płyty MDF w okleinie drewnopodobnej.

Płytki

Podobnie jak w 2016 roku, dużą popularnością będą cieszyć się płytki heksagonalne, których nietypowy kształt pozwoli na stworzenie oryginalnej aranżacji i sprawi, że wnętrza nabiorą charakteru. Tak jak reszta stylizacji, ich wygląd powinien nawiązywać do motywów związanych z naturą.

Kabiny prysznicowe

Głębokie brodziki już dawno wyszły z mody. Teraz w prysznicach stosuje się ich płytkie modele lub zastępuje odpływem liniowym wykonanym w podłodze.

Coraz większą popularnością cieszą się także kabiny prysznicowe bez drzwi, posiadające jedynie szybę, która oddziela rozlewającą się wodę od reszty pomieszczenia.

Wanny

W ostatnich latach ogromną popularnością cieszą się wanny wolnostojące, często oparte na dekoracyjnych nóżkach. Dzięki swojemu wyglądowi stają się główną ozdobą łazienki i nie trzeba ich już koniecznie ustawiać pod ścianą.

Baterie wannowe

W przypadku baterii, największą popularnością będą cieszyły się baterie termostatyczne, dzięki, którym utrzymywana jest stała temperatura wody.  Jeśli zdecydujemy się na wannę wolnostojącą, bateria, którą trzeba będzie do niej dokupić będzie także wolnostojąca.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *