Jak wybrać odpowiednią baterię do łazienki?

Kolorowa armatura

Dla wielbicieli niestandardowych rozwiązań polecamy armaturę w innych kolorach niż te standardowe. W ofercie producentów znajdziesz baterie w kolorach czarnym, białym, złotym, a nawet w kolorze różowego złota.

Baterie retro

Baterie retro to ciekawa alternatywa dla tych, których nie urzeka prostota będąca dominującą cechą łazienek nowoczesnych. Bez względu na to czy chcemy urządzić łazienkę w stylu barokowym, czy nawiązującym do jednego ze stylów dominujących w ubiegłym wieku, bateria retro pozwoli nam osiągnąć ten efekt.

Baterie wolnostojące

Chcesz mieć w swojej łazience coś naprawdę oryginalnego i niespotykanego? Wybierz baterię wolnostojącą. Sprawdzi się ona nie tylko w łazienkach w stylu retro, ale także wnętrzach nowoczesnych i industrialnych. Wszystko zależy od tego jaki kształt baterii wybierzesz.

Baterie nowoczesne

Baterie nowoczesne cieszą się obecnie największą popularnością ze wszystkich rodzajów baterii. Ich minimalistyczny design sprawia, że nie mają zbyt wielu zakamarków i łatwo utrzymać je w czystości. Pasują one do większości współczesnych łazienek. W zależności od preferencji możemy zdecydować się na baterię montowaną na wannie lub na ścianie (także podtynkową). Coraz większą popularnością cieszą się także nowoczesne baterie wolnostojące.

Nadal nie wiesz jaka bateria sprawdzi się w Twojej łazience? Skontaktuj się z nami! Pomożemy Ci wybrać baterię łazienkową, która spełni Twoje oczekiwania i będzie pasowała do Waszej łazienki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *