Łazienka – Twoje domowe SPA

Łazienka to miejsce w którym chcemy odpocząć i zrelaksować się po ciężkim dniu. Dziś podpowiemy w jaki sposób sprawić, by zamieniła się w Twoje własne, domowe SPA.

By uzyskać efekt SPA, postaw na odpowiednie oświetlenie. Zrezygnuj z lamp halogenowych o intensywnej barwie i zamiast nich wybierz bardziej nastrojowe lampy LED. Wykorzystaj je w podświetlanych listwach, półkach i wnękach. Zamiast intensywnego światła górnego, wybierz lampy ścienne. Do tego dodaj świeczki i lampiony – nie tylko w celu uzyskania dodatkowego źródła światła, ale także wyjątkowej, niepowtarzalnej i kameralnej atmosfery.

Tym co kojarzy się z atmosferą SPA jest bez wątpienia charakterystyczny zapach. Uzyskasz go dzięki świecom zapachowym, kominkom, różnego rodzaju odświeżaczom powietrza czy specjalnym perfumom do domu. Kolejnym elementem, którego nie może zabraknąć w Twoim domowym SPA jest nastrojowa, relaksująca muzyka. Jeśli głośniki mają stać w pobliżu wanny, pamiętaj o tym, by wybrać model, który jest wodoodporny. Ważne są też odpowiednie kosmetyki – olejki, płyny do kąpieli i różnego rodzaju balsamy, które powinny spełniać nie tylko funkcję praktyczną, ale także ozdobną.

Jeśli urządzasz łazienkę od początku, możesz wybrać także odpowiednie meble, które nadadzą Twojej jej wygląd salonu SPA.  Zadbaj o to, by były wykonane z takich materiałów jak kamień czy drewno – czyli tych występujących w naturze. Jeśli chcesz mieć w domu prawdziwy salon SPA, zrezygnuj z prysznica na rzecz wanny – to ona powinna być najważniejszym elementem wyposażenia. Najlepiej, by był to model z hydromasażem – wtedy zapewni Ci najwyższy poziom relaksu.

Potrzebujesz więcej inspiracji? Odwiedź nasz salon i znajdź meble i wyposażenie, dzięki którym zamienisz swoją łazienkę w prawdziwe SPA!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *