Łazienka w odcieniach czerni

Czarna łazienka – elegancja i oryginalność

Czerń to kolor kojarzący się z elegancją i luksusem. Tym, którzy nie boją się odważnych i niestandardowych rozwiązań, proponujemy wykorzystanie go także w łazience! Pomimo, że czarne łazienki sprawdzają się lepiej w przypadku większych pomieszczeń, dodatki w tym kolorze można wykorzystać także w przypadku mniejszych przestrzeni.

Dowiedz się jakie czarne elementy wyposażenia łazienki posiadamy w ofercie i wykorzystaj je w swojej stylizacji.

 

  1. Czarna umywalka

Do wyboru mamy czarne umywalki zarówno w stylu retro, jak i nowoczesnym. Wszystko zależy od tego jak wyglądają pozostałe elementy w pomieszczeniu.

Zobacz czarne umywalki na stronie swiatlazienek.com.pl

 

 

  1. Czarna wanna

Wanna jest często najważniejszym elementem w łazience, dlatego jeśli zdecydujemy się na model w kolorze czarnym, z pewnością zwróci ona uwagę każdego kto odwiedzi nasz dom. Podobnie jak w przypadku umywalek, do wyboru mamy zarówno czarne wanny w stylu nowoczesnym oraz czarne wanny retro.

Zobacz czarne wanny na stronie swiatlazienek.com.pl

 

 

  1. Czarna bateria

Bez względu na pozostałe dodatki, czarna bateria sprawi, że Twoja łazienka będzie wyglądała bardzo ekskluzywnie. Baterie dostępne są także w wersji matowej, która z pewnością doda pomieszczeniu oryginalności i elegancji.

Zobacz czarne baterie na stronie swiatlazienek.com.pl

 

 

  1. Czarne meble łazienkowe

Czarna szafka w łazience? A może tylko blat umywalkowy? Można go połączyć zarówno z białą, jak i czarną umywalka. Wszystko zależy od Twoich preferencji.

Zobacz czarne meble łazienkowe na stronie swiatlazienek.com.pl

 

 

  1. Czarne akcesoria

Jeśli Twoja łazienka jest mała i czarne ściany mogłyby ją tylko dodatkowo pomniejszyć, zawsze możesz dodać do niej akcesoria w tym kolorze. Efekt końcowy będzie mniej ekstrawagancki, lecz z pewnością nawet same dodatki sprawią, że łazienka będzie prezentować się elegancko.

Zobacz czarne akcesoria łazienkowe na stronie swiatlazienek.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *