Egzotyczna łazienka

Jeśli chciałbyś, żeby lato w Twoim domu trwało cały rok, możesz urządzić swoją łazienkę w stylu tropikalnym. Taki efekt uzyskasz wykorzystując meble, akcesoria i armaturę nawiązujące do motywów zaczerpniętych z natury.

We wnętrzach tropikalnych najlepiej sprawdzą się odcienie takie jak zielenie, brązy czy beże. Każda tego typu łazienka powinna zawierać elementy drewniane lub przynajmniej o powierzchni przypominającej strukturę drewna.

http://swiatlazienek.com.pl/p61967,heritage-hidcote-szafka-lazienkowa-wolnostojaca-pod-umywalke-43-5×58-5-cm-debowa-fhoahp34.html

Jeśli chcemy, by wszystkie meble i elementy w łazience miały drewnianą strukturę, możemy także zdecydować się w wannę w obudowie z forniru. To nietypowe rozwiązanie z pewnością zwróci uwagę wszystkich odwiedzających.

http://swiatlazienek.com.pl/p59993,antonio-lupi-biblio-wanna-prostokatna-z-polkami-lewa-180×90-cm-biala-biblio64.html

By uzyskać tropikalny klimat w naszej łazience, możemy także zdecydować się na fototapetę, a na jej tle umieścić wannę wolnostojącą. W takiej sytuacji dodatki powinny być już bardziej stonowane, tak by nie odwracały uwagi od widoku znajdującego się na tapecie.

Jeśli Twoja łazienka jest już urządzona, a chciałbyś, by nabrała egzotycznego wyglądu, najprostszym sposobem będzie zmiana dodatków i wstawienie do wnętrza roślin. Jeśli nie posiadasz okna, możesz wykorzystać sztuczne rośliny, które nie będą wymagały światła, ani pielęgnacji.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *